Cennik

Czesne
  • Czesne za miesiąc wynosi 900 zł. Jest ono opłacane z góry, do piątego dnia każdego miesiąca na konto przedszkola lub w sekretariacie placówki.
  • Dzienna stawka wyżywienia za cztery posiłki (śniadanie, II śniadanie, obiad dwudaniowy, podwieczorek, oraz napoje i owoce) wynosi 21,00 zł.
Wpisowe

Jest to jednorazowa i bezzwrotna opłata w dniu rezerwacji miejsca.

Zapisy & Rekrutacja

Rekrutacja dzieci do przedszkola trwa cały rok. Do grona przedszkolaków przyjmujemy dzieci w wieku 2.5-6 lat.

Wyłączną podstawą przyjęcia dziecka jest: wypełnienie formularza zgłoszeniowego, wpłata wpisowego oraz zawarcie umowy o świadczeniu usług edukacyjnych.

O przyjęciu do placówki decyduje kolejność zgłoszeń. Pierwszeństwo mają dzieci kontynuujące naukę oraz rodzeństwo już uczęszczających do przedszkola dzieci.

Od poniedziałku do Piątku:

Przedszkole jest otwarte 12 miesięcy w roku, 5 dni w tygodniu