Kontakt

Kontakt

Kontakt

Subtitle

Znajdź nas:

Some description text for this item

Adres 1

Krzewowa 10, 91-478 Łódź

Adres 2

Stefana Jaracza 45, 90-249 Łódź Bilingual Kindergarten

Nasze numery kontaktowe:

tel. 501 701 648tel. 42 657 11 04 (Krzewowa)tel. 42 685 78 01 (Jaracza)

Godziny otwarcia:

Od poniedziałku do Piątku: 7:00-17:30 Przedszkole jest otwarte 12 miesięcy w roku oraz 5 dni w tygodniu.

adres mailowy:

kontakt@parkoweprzedszkole.pl

Parkowe Przedszkole:

Oddział przy ul. Krzewowej 10 w Łodzi

Ten oddział prywatnego Przedszkola Parkowego znajduje się w wolnostojącym, domu na Julianowie przy ul. Krzewowej 10. Jest to niezwykle korzystna lokalizacja: blisko centrum, graniczy z parkiem im. Adama Mickiewicza.

Julianów, willowa i przede wszystkim bezpieczna część Bałut, jest miejscem, w którym zapewnimy Twojemu dziecku codzienne obcowanie z naturą, zabawę i naukę na świeżym powietrzu, w parku i w lesie, oraz na nowym, ogrodzonym placu zabaw, bezpośrednio przylegającym do terenu przedszkola. Budynek dostosowaliśmy do najnowszych wymaganych standardów UE.

Parkowe Przedszkole w Łodzi to nowoczesne przedszkole prywatne, które oferuje bogaty program zajęć, inspirujący do zdobywania nowych wiadomości i umiejętności. Dbając o prawidłowy rozwój młodego człowieka w swojej ofercie zapewniamy zajęcia z logopedą będącym na stałe w przedszkolu oraz zajęcia językowe, plastyczne, muzyczne, naukę tańca i wiele innych atrakcji.
W naszej pracy stosujemy metodę stymulowania rozwoju dziecka w warunkach przedszkolnych. Codzienny kontakt z lektorem i komunikacja dwujęzyczna (polsko- angielska) daje dzieciom możliwość naturalnej nauki języka obcego.
Dodatkowo proponujemy zdrowy styl życia, bowiem naszym celem jest wychowanie zdrowego, aktywnego i samodzielnego przedszkolaka. Posiłki przygotowywane i dostarczane są przez uznaną firmę cateringową, w której nad oferowanym menu pracują dietetycy.

Oddział przy ul. Jaracza 45 w Łodzi (Bilingual Kindergarten)

Usytuowane jest w zabytkowym pałacu z dużym ogrodem (1500 m2) przy ul. Jaracza 45. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, posługującą się w komunikacji z dziećmi równolegle dwoma językami polski/angielski. Oprócz znacznie rozszerzonej nauki jęz. angielskiego, dysponujemy bogatą ofertą zajęć sportowych, artystycznych i przyrodniczych-spośród, których każdy nasz przedszkolak na pewno wybierze coś dla siebie.
KINDERGARTEN PARKOWE 2 (Bilingual Kindergarten) is situated at Jaracza 45 Street in a historic palace and has it own, large garden (1500 m2). We are caring,passionate and experienced staff team, who use both Polish and Englishin in everyday communication with children. Along with extended English learning, we also offer a wide range of sports, artistic and nature activities, for the little ones to choose from.

Our preschool means safety, full professionalism, learning and care at the highest level.
Niepubliczne Przedszkole Parkowe to miejsce wyjątkowe, z ponad 10-letnią tradycją, a przede wszystkim zapewniające każdemu dziecku komfort i bezpieczeństwo.

Wykwalifikowana, przyjazna kadra sprawi, że Twój maluch będzie rozwijał się w miłej i domowej atmosferze, a uczęszczanie do przedszkola stanie się codzienną przyjemnością.

Google Maps:

Godziny otwarcia

Godziny otwarcia

Od poniedziałku do Piątku:

7:00-17:30
Przedszkole jest otwarte 12 miesięcy w roku, 5 dni w tygodniu